Kasetony reklamowe do wyboru i koloru

Daj się zauważyć!

To hasło w obecnych czasach nabrało bardzo istotnego znaczenia. Prowadzenie działalności bez reklamy ma niezwykle małe szanse na powodzenie. Dotarcie do sporej grupy użytkowników i znalezienie stałych klientów umożliwia skuteczna reklama. Pylony, banery, oklejane szyby, kasetony reklamowe – to tylko niektóre przykłady, jakim sposobem można dać się zauważyć.

Kasetony

Należałoby zwrócić uwagę na kasetony, dlatego, że jest to forma reklamy wizualnej zewnętrznej, której nie da się przegapić ani w dzień, ani w nocy. Elegancka forma, wyszukany trend, wyrazistość, możliwość zaadaptowania wyglądu i materiałów do wymagań klienta, nieduże koszty jak i szybki czas realizacji to niepodważalne atuty tego gatunku reklamy.

Materiał

Materiały, z którego wykonywane są kasetony powinny być schludne i by przykładowo pod wpływem temperatury nie płowiały i nie pękały. Np. firma Dream Promotion używa dibond, który maluje proszkowo lub szczotkuje. Struktura kasetonu nie winna być ciężka, gdyż bywa instalowana m.in. na płytach gipsowych, tym samym stosuje się płyty i ramy sporządzone z aluminium.

Druk

Może być jednostronny – w przypadku kasetonu, który pełni jednocześnie rolę szyldu albo dwustronny – gdy kaseton jest widziany z dwóch stron, dając za przykład na witrynie sklepowej albo jest wolnostojący. Technologia zrealizowania druku – frezowany albo napisy przestrzenne. Podświetlenie żarówkami led powoduje, iż kaseton wygląda efektownie o każdej porze.

Prosta postać czy wyszukana? Barwny czy stonowany? Litery frezowane czy przestrzenne? Wybór należy do klienta.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.